USA Industrials ZUSAV4X41
Part No.:
ZUSAV4X41
Description:
O-RING VITON BLACK PK5
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV4X41 Specifications
Material:
Viton
Diameter - Inside:
1.614" (41.00mm)
Diameter - Outside:
1.943" (49.35mm) 1-15/16"
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C