USA Industrials ZUSAV4X60
Part No.:
ZUSAV4X60
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 60ID MM
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV4X60 Specifications
Diameter - Inside:
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside:
2.677" (68.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C