USA Industrials ZUSAV4X62
Part No.:
ZUSAV4X62
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 62ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV4X62 Specifications
Diameter - Inside:
2.441" (62.00mm)
Diameter - Outside:
2.756" (70.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C