USA Industrials ZUSAV4X65
Part No.:
ZUSAV4X65
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 65ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV4X65 Specifications
Diameter - Inside:
2.559" (65.00mm)
Diameter - Outside:
2.874" (73.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C