USA Industrials ZUSAV4X66
Part No.:
ZUSAV4X66
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 66ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV4X66 Specifications
Diameter - Inside:
2.598" (66.00mm)
Diameter - Outside:
2.913" (74.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C