USA Industrials ZUSAV4X70
Part No.:
ZUSAV4X70
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 70ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAV4X70 Specifications
Diameter - Inside:
2.756" (70.00mm)
Diameter - Outside:
3.071" (78.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C