USA Industrials ZUSAV4X82
Part No.:
ZUSAV4X82
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 82ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV4X82 Specifications
Diameter - Inside:
3.228" (82.00mm)
Diameter - Outside:
3.543" (90.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C