USA Industrials ZUSAV5X12
Part No.:
ZUSAV5X12
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV5X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.866" (22.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C