USA Industrials ZUSAV5X135
Part No.:
ZUSAV5X135
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 135ID MM
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAV5X135 Specifications
Diameter - Inside:
5.315" (135.00mm)
Diameter - Outside:
5.709" (145.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C