USA Industrials ZUSAV5X140
Part No.:
ZUSAV5X140
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 140ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV5X140 Specifications
Diameter - Inside:
5.512" (140.00mm)
Diameter - Outside:
5.906" (150.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C