USA Industrials ZUSAV5X180
Part No.:
ZUSAV5X180
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 180ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAV5X180 Specifications
Diameter - Inside:
7.087" (180.00mm)
Diameter - Outside:
7.480" (190.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C