USA Industrials ZUSAV5X22
Part No.:
ZUSAV5X22
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV5X22 Specifications
Diameter - Inside:
0.866" (22.00mm)
Diameter - Outside:
1.260" (32.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C