USA Industrials ZUSAV5X220
Part No.:
ZUSAV5X220
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 220ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV5X220 Specifications
Diameter - Inside:
8.661" (220.00mm)
Diameter - Outside:
9.055" (230.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C