USA Industrials ZUSAV5X23
Part No.:
ZUSAV5X23
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:150
Comments
ZUSAV5X23 Specifications
Diameter - Inside:
0.906" (23.00mm)
Diameter - Outside:
1.299" (33.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C