USA Industrials ZUSAV5X230
Part No.:
ZUSAV5X230
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 230ID MM
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV5X230 Specifications
Diameter - Inside:
9.055" (230.00mm)
Diameter - Outside:
9.449" (240.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C