USA Industrials ZUSAV5X260
Part No.:
ZUSAV5X260
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 260ID MM
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV5X260 Specifications
Diameter - Inside:
10.236" (260.00mm)
Diameter - Outside:
10.630" (270.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C