USA Industrials ZUSAV5X36
Part No.:
ZUSAV5X36
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV5X36 Specifications
Diameter - Inside:
1.417" (36.00mm)
Diameter - Outside:
1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C