USA Industrials ZUSAV5X53
Part No.:
ZUSAV5X53
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV5X53 Specifications
Diameter - Inside:
2.087" (53.00mm)
Diameter - Outside:
2.480" (63.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C