USA Industrials ZUSAV5X54
Part No.:
ZUSAV5X54
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV5X54 Specifications
Diameter - Inside:
2.126" (54.00mm)
Diameter - Outside:
2.520" (64.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C