USA Industrials ZUSAV5X58
Part No.:
ZUSAV5X58
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV5X58 Specifications
Diameter - Inside:
2.283" (58.00mm)
Diameter - Outside:
2.677" (68.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C