USA Industrials ZUSAV5X59
Part No.:
ZUSAV5X59
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV5X59 Specifications
Diameter - Inside:
2.323" (59.00mm)
Diameter - Outside:
2.717" (69.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C