USA Industrials ZUSAV5X63
Part No.:
ZUSAV5X63
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 63ID MM
Shipping
Inventory:998
Comments
ZUSAV5X63 Specifications
Diameter - Inside:
2.480" (63.00mm)
Diameter - Outside:
2.874" (73.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C