USA Industrials ZUSAV6X55
Part No.:
ZUSAV6X55
Description:
FKM ORING 75A 6WD X 55ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAV6X55 Specifications
Diameter - Inside:
2.165" (55.00mm)
Diameter - Outside:
2.638" (67.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C