USA Industrials ZUSAVB75330
Part No.:
ZUSAVB75330
Description:
O-RING FKM BROWN PK5
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAVB75330 Specifications
Nominal I.D.:
2-1/8"
Diameter - Inside:
2.100" (53.34mm) 2-1/8"
Diameter - Outside:
2.520" (64.00mm) 2-1/2"
Width / Cross Section:
0.210" (5.33mm) 3/16"
Color:
Brown
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C