USA Industrials ZUSAVB75M1.5X12
Part No.:
ZUSAVB75M1.5X12
Description:
O-RING FKM BROWN PK50
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAVB75M1.5X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C