USA Industrials ZUSAVB75M2.5X18
Part No.:
ZUSAVB75M2.5X18
Description:
O-RING FKM BROWN PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAVB75M2.5X18 Specifications
Diameter - Inside:
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside:
0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C