USA Industrials ZUSAVB75M2.5X19
Part No.:
ZUSAVB75M2.5X19
Description:
O-RING FKM BROWN PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAVB75M2.5X19 Specifications
Diameter - Inside:
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside:
0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C