USA Industrials ZUSAVB75M2X10
Part No.:
ZUSAVB75M2X10
Description:
O-RING FKM BROWN PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAVB75M2X10 Specifications
Diameter - Inside:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.551" (14.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C