USA Industrials ZUSAVB75M2X12
Part No.:
ZUSAVB75M2X12
Description:
O-RING FKM BROWN PK25
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAVB75M2X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C