USA Industrials ZUSAVB75M2X13
Part No.:
ZUSAVB75M2X13
Description:
O-RING FKM BROWN PK25
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAVB75M2X13 Specifications
Diameter - Inside:
0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside:
0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C