USA Industrials ZUSAVB75M2X28
Part No.:
ZUSAVB75M2X28
Description:
O-RING FKM BROWN PK10
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAVB75M2X28 Specifications
Diameter - Inside:
1.102" (28.00mm)
Diameter - Outside:
1.260" (32.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C