USA Industrials ZUSAVB75M2X50
Part No.:
ZUSAVB75M2X50
Description:
O-RING FKM BROWN PK5
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAVB75M2X50 Specifications
Diameter - Inside:
1.969" (50.00mm)
Diameter - Outside:
2.126" (54.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C