USA Industrials ZUSAVB75M3X24
Part No.:
ZUSAVB75M3X24
Description:
O-RING FKM BROWN PK10
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAVB75M3X24 Specifications
Diameter - Inside:
0.945" (24.00mm)
Diameter - Outside:
1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C